piątek, 30 sierpnia 2013

Każdy lubi się otulać

Lubimy kiedy jest nam przyjemnie, miękko i cieplutko. Mamy tak zarówno jako niemowlęta (patrz Łukasz) jak i w dorosłym życiu (patrz ja, mąż ;)). Każdy ma swój ulubiony kocyk bez którego nie wyobraża sobie drzemki w ciągu dnia, albo wieczoru przy herbatce. Nawet jeśli jest ciepło lubimy okryć się, aby było przyjemniej.

Mam dla wszystkich lubiących miękkość - tych małych jak i tych dużych nie lada gratkę. Jest nią cudownie kolorowy i cudownie miękki kocyk firmy Belle-Petite. Wszyscy, którzy śledzą bloga na pewno nie raz czytali o rzeczach tej firmy. Charakteryzują się miękkością minky, starannością wykonania, pomysłowością oraz funkcjonalnością. Nie inaczej jest w przypadku kocyka. W porównaniu do maty, którą przedstawiałam wcześniej kocyk jest lżejszy. Idealnie nadaje się do przykrywania zarówno maluchów, większych dzieci, jak i tych całkiem dużych. 

Jak już pisałam Belle-Petite ma w swojej ofercie same funkcjonalne i przyjazne dzieciom produkty - dlatego nie mogło zabraknąć na kocyku metek :D.Oprócz otulania i przytulania kocyk lubi również służyć jako miejsce wylegiwania dla dzieci. Dzięki super kolorkom Ci mniejsi i więksi mogą poczuć się jak na trawie, albo na chmurce

.

A oto dowód, że ta miękkość przemawia również do większych.Fanów miękkości zapraszamy na Facebook'a Belle-Petite.

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...