środa, 14 sierpnia 2013

Czego słucha mama ;)

Z czasem u nas różnie. Zależy od dnia i humoru Łukasza, a czasami od tego ile rzeczy muszę nadrobić. Na całe szczęście mam na prawdę ogromne wsparcia :).

Dniem teraz rządzi mały książę. To on decyduje co robimy w danym momencie. Mogę zapomnieć o obejrzeniu ulubionego serialu jeśli Łukasz zadecyduje, że w tym momencie ma ochotę na coś innego. Staram się jednak znaleźć chwilę w ciągu dnia dla siebie. Wtedy włączam muzykę i relaksuję się. Ostatnio (dość późno) odkryłam ścieżkę dźwiękową z najnowszego filmu z Dicaprio - "Wielki Gatsby". Niestety nie miałam okazji widzieć filmu. Szczerze mówiąc mam duże plecy w filmach ostatnim czasie. Obawiam się, że nadrobienie zaległości będzie trudne jednak być może uda mi się to zrobić ;).

Wracając do muzyki postanowiłam na początek tego dłuuugiego weekendu podzielić się z Wami moimi typami ;). Pewnie niektóre są już Wam dobrze znane, a być może dzięki mnie dopiero je poznacie.
2 komentarze:

  1. Na "Wielkim Gatsbym" byliśmy w kinie z 3-miesięcznym Maluchem - sprawdź ofertę Multikino Baby - może tam się kiedyś spotkamy;)
    A potem już dobra opieka i niejedna randka możliwa - jak u nas:) Choć trzeba przyznać, że nie ma jak domowe kino.
    "Muzykę Bobasa" próbowałaś?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...