czwartek, 25 czerwca 2015

Idealna torba dla matki i kobiety

Odkąd zostaje się mamą czeka na kobietę masa wyzwań. Nawet najkrótszy wyjazd trzeba zaplanować tak, żeby nic nas nie zaskoczyło. Zaczynając od tematów dotyczących dziecka, a na sobie kończąc. Przewidywanie i zapobieganie to nasze drugie imię, a oczy trzeba mieć dookoła głowy. 
Nie raz sama się o tym przekonałam. Jeśli wybieram się na trochę dłużej poza dom, i nie mówię tu tylko o wypadach z noclegiem, zabieram ze sobą coś na przebranie nie tylko dla Łukasza, ale też dla samej siebie. Kiedy tego nie zrobię na mur beton pech będzie chciał, że truskawka spadnie na mnie, zostanę przez przypadek oblana sokiem, najlepiej takim mocno barwiącym, albo w chwili czułości malec wytrze ręce i buzię w moje ubranie. Taka dola matki.

Podobne atrakcje spotykają również wszelkiej maści akcesoria i galanterię. W tym temacie zdarzają się również niekontrolowane wylania soku, jogurtu, albo zgniecenia przekąsek. Nie muszę tłumaczyć jak wygląda torba po takim armagedonie i jakie uczucia wściekłości towarzyszą matce. Oprócz wewnętrznego sabotażu na torebkę czeka masa pułapek na zewnątrz. A to niezamknięte pisaki, albo rozlany przypadkiem jogurt, albo rozgnieciona czekolada. Po takich atrakcja matka nie musi pić kawy do samego wieczoru.


W poszukiwaniu torby, której udałoby się przeżyć wszystkie przeciwności losu i ataki dziecięcych rączek znalazłam ideał. Zanim znalazłam to cudo minęło trochę czasu. Właściwie najpierw spodobał mi się sam wygląd. Później w trakcie użytkowania okazało się, że jest to wymarzona torba dla mamy. Od tej pory nie rozstajemy się na krok. Zastanawiacie się pewnie co to za cudo. Przedstawiam Obag.


Początkowo zachwycił mnie pomysł producentów, aby samemu skompletować swój Obag. Dają nam wolną rękę w wyborze koloru, wielkości torby, a także uchwytu, organizera i akcesoriów.Paleta barw jest naprawdę szeroka. Każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście miałam problem, żeby zdecydować się, bo jest tyle możliwości oraz taki wybór, że człowiek dostaje oczopląsu. Na szczęście ubiegł mnie mój mąż, który czytając mi w myślach sprawił kochanej żonie super prezent. W taki sposób stałam się szczęśliwą właścicielką torby. Dla wszystkich niezdecydowanych ważne jest to, że kiedy znudzi nam się nasz wybór, wystarczy wymienić jeden element i mamy już nową torbę.No to teraz co jest takiego idealnego w torbie, że to mamowy cud. Chodzi o prostotę formy i materiał, z którego jest ona wykonana. Body to wysokiej jakości guma, która jest odporna na wszelkiej maści urazy mechaniczne. Do tego jest ono całkowicie nie przemakalne. W razie niepogody nic nam nie zmoknie oraz nie pobrudzimy sobie ubrania jeśli nieszczęście zdarzy się wewnątrz. Zresztą wszystkie inne aspekty wymienione wcześniej, również przemawiają na plus.
Nie jest to jedyny model jaki ta włoska marka oferuje swoim klientkom. Ten za to jest największy, a to ważna rzecz przy pakowaniu siebie i dziecka na wyjście do miasta.

Aaaa, zapomniałam dodać, że sklep Fullspot'a podchodzi bardzo indywidualnie do swoich zamówień. Przy zakupie przez internet możemy liczyć na liścik od sprzedawcy kto pakował nasz skarb oraz z gorącymi pozdrowieniami. Jest to bardzo miłe i zawsze z wypiekami czekam na karteczkę. Nic tylko kupować i udoskonalać swoje Obagi :).
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...