poniedziałek, 15 czerwca 2015

Drugie urodziny w dwupaku

Dzisiaj świętujemy. Ładnych parę lat temu, co prawda z zaskoczenia i przedwcześnie, pojawiłam się na tym świecie. Nie da się ukryć, że z krzykiem i hukiem wydostałam się na drugą stronę, a później już nic nie było takie samo. 

Dwa lata temu o tej porze siedziałam jak na szpilkach. Nie cały miesiąc został do terminu, a ja nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Jak powszechnie wiadomo Łukasz postanowił wyrządzić psikusa i zabunkrować się w brzuchu u mamy. Dopiero wypędzanie skłoniło go do wyjścia na świat.

W tym roku to moje drugie urodziny w dwupaku. Jestem na innym etapie niż ostatnim razem, bo teraz czekam na ostatni trymestr. Teraz nie mam czasu zastanawiać się i planować. Młodzież biegająca poza brzuchem skutecznie zagospodarowuje mój dzień, dba o to, żeby mama się nie nudziła. Przez to jakby mniej ogarnięte, zaplanowane. Ale tak na prawdę co tu planować. 

Tym razem mam już jednego mężczyznę, który składa mi życzenia, a drugi czeka na wyjście. Ewidentnie nie zmienia się tylko płeć siedzącego w brzuchu :P. 

Mam to szczęście, że urodzinki świętuję już od piątku. Los stwierdził, że będzie dawkował mi atrakcje, więc od piątku jesteśmy cały czas w "szampańskim" nastroju. Specjalnie ten cudzysłów, bo wiadomo jak to z szampanem w moim stanie :P. Zresztą w zeszłym roku również stroniliśmy od procentów, bo akurat wtedy na topie, jeszcze przez chwilę, było karmienie piersią. Widać taki los matek. Niestety dopiero dzisiaj natrafiłam na genialny tort, który nadaje się do świętowania urodzin ciężarówki. Obiecuję, że jeśli moja sytuacja się powtórzy ;) to właśnie takim tortem przywitam gości. A co mi tam. Kto zabroni ciężarnej mieć zachcianki. Tym czasem znikam i pędzę świętować. Zobaczymy co przyniesie dzień (na pewno się pochwalę ;)).

2 komentarze:

  1. Niesamowity tort, cudowny pomysł. Życzę wszystkiego dobrego . Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny tort. Życzę wielu radości w macierzyństwie.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...