czwartek, 2 lipca 2015

Mebelki dla dziecka - inspiracje

Za oknem ciepło. Nareszcie przyszło lato. Cudownie korzystać z dobrodziejstw tej pory roku. Tyle na to ciepło czekaliśmy, no i w końcu można ubrać sandały :). Nie powiem, żeby Łukasz był z tego faktu zadowolony. To pierwszy raz w tym sezonie i już nie pamiętał jak to było w zeszłym roku. 

U nas oprócz gorączki tej na dworze również temperatura wrze w domu. Raz, że już za 2 i pół miesiąca (teoretycznie) będzie z nami Maleństwo, a dwa przed nami przeprowadzka i urządzanie mieszkanka. Jak wiadomo tematów do ogarnięcia w jednym i drugim bardzo dużo, a matka jest tylko jedna. Powszechnie wiadomo, że wszystkie sprawy strategiczne na jej głowie. 

Podczas poszukiwań mebli idealnych dla dzieci natknęłam się na pewną polską firmę. Powiem szczerze, że jestem bardzo miło zaskoczona ich propozycjami, bo jak do tej pory to niektóre "nasze" firmy przyprawiały mnie jedynie o ból głowy. Na szczęście tak jak pisałam firma Pinio to cudowny wyjątek. 

W swojej ofercie mają bardzo gustowne meble zarówno dla maluszków jak i troszkę starszych dzieci. Myślą również o dorastaniu naszych pociech i ich mebelki rosną razem z nimi. Rodzic może wybierać w kolekcjach z drewna oraz MDFu. Pinio rodzicom proponuje zestawy mebli podstawowych, czyli np komodę, łóżeczko oraz szafę. Często również można dokupić do nich szuflady, półki, czy inne drobne elementy. Są też kolekcje, które mają szerszą gamę produktów z myślą o dzieciach uczących się. Przedstawię teraz kilka tych, które szczególnie mi wpadły w oko.Przyznam szczerze, że jestem zakochana ostatnim łóżeczkiem. podoba mi się opcja wyciągnięcia w całości, z jednej strony szczebelek. Poza tym inny kształt nadaje mu fajny charakter. Tak poza tym mam dylemat, żeby zdecydować się na którąś z kolekcji. Muszę się jeszcze z tym przespać -  może coś mnie natchnie ;).

2 komentarze:

  1. No super są:) Pytanie tylko czy nie wyczyściłyby mojego portfela do cna:) U nas pewnie z tego powodu skończy się na Ikei:D Ale to dopiero za rok, póki co nasz Bąbel śpi z nami i swojego pokoju nie potrzebuje dzięki Bogu:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnie łóżeczko faktycznie mega ! :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...