czwartek, 12 września 2013

2 miesiące Łukasza

Dzisiaj mijają 2 miesiące z naszym największym szczęściem. Nie muszę tłumaczyć jak szybko czas mija i jak bardzo kochamy nasz skarb ;).

Co przyniosły nam te 2 miesiące?! Na pewno to, że nauczyliśmy się sporo od siebie, a jeszcze więcej nauki przed nami.

Łukasz wstaje około 7 rano co mnie bardzo cieszy, bo myślę, że jest to dość higieniczna godzina. Zasypia sam w łóżeczku około 20, a w nocy budzi się maksymalnie 3 razy co też myślę, że jest sukcesem. Bardzo lubi leżeć na brzuszku, a szczególnie przytulony do kogoś. Co raz dłużej utrzymuje główkę do góry i obserwuje okolice. Z Łukasza jest też niezła gaduła i śmiechulec. Wystarczy, że ktoś porozmawia z nim, a ten już świeci dziąsełkiem - oczywiście jeśli ma na to ochotę (a zdarza się to co raz częściej ;)). Zauważyłam również, że Łukasz wzięty na ręce potrafi już utrzymać główkę. Cieszą nas wszelkie nowości jakimi zaskakuje nas Młody. Ostatnio np chwycił grzechotkę i trzymał ją przez jakiś czas.

Łukasz bardzo lubi trzymać rodziców za palce. Jeśli Junior ma zły humor to taki zabieg i ciepły głos bardzo szybko go uspokaja. Potrafi nam marudzić na spacerze, ale jeśli tylko troszkę odegniemy daszek od gondoli i sprawimy, że Łukasz więcej widzi to jest bardzo zadowolony.

Nie wiem o czym jeszcze mam napisać.. Ach tak się cieszę ze wszystkiego co nam daje Łukasz, że aż chaotycznie pisze ;). Zresztą zobaczcie jaki on ekstra ;).


9 komentarzy:

 1. Przystojniak mały! :) U nas też pomagało odchylenie daszka i od razu był spokój... maluszek najwidoczniej chciał popatrzeć na chmurki i poczuć się jak w niebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsze życzenia dla Małego Mężczyzny ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ten czas szybko leci...
  Zmieniasz się przystojniaku! Doroślejesz;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale się zmienia :) 7 to zdecydowanie higieniczna pora ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego na na te dwa miesiące :)

  OdpowiedzUsuń
 6. sama słodycz jak się na niego patrzy!:) rośnie, rośnie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale suuuper jest :) Gratulujemy i życzymy wielu uśmiechów każdego dnia! :)
  (ja + córeczka w brzuszku ;))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...