poniedziałek, 9 czerwca 2014

Uwaga zdrowy konkurs!

Kwasy Omega to nieodzowny element diety kobiety w ciąży, matki karmiącej, dziecka oraz całej rodziny. Doskonale zdają sobie z tego sprawę naukowcy z firmy Sequoia, którzy pracują dzień i noc nad tym, aby pomóc całej rodzinie w walce o zdrowie. W swojej ofercie mają wiele propozycji zarówno dla przyszłych mam, jak i dla tych których dzieci już są po tej stronie brzuszka.

Dzięki wsparciu właśnie firmy Sequoia mam przyjemność ogłosić konkurs dla wszystkich czytelników. Jak już pisałam rośnie świadomość rodziców, że kwasy omega odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Dlatego pytanie konkursowe związane jest właśnie z nimi. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:

 Dlaczego kwasy DHA są tak ważne w diecie dziecka 

oraz polubić Fanpage Sequia i MamaTataDziecko

Na najbardziej pomysłowych czekają cenne nagrody w postaci zestawów Omegamed, które pomogą rodzicom w codziennej walce o zdrowie ich dzieciNie ukrywamy, że liczymy na kreatywne prace. Odpowiedziami na pytanie mogą być zdjęcia, prace plastyczne, wierszyki, rysunki i wszelkie inne formy, które są w stanie przyjść Wam do głowy. Na prace czekamy do 22 czerwca do północy. Wyniki ogłosimy 26 czerwca. Na dane adresowe zwycięzców czekamy do 29 czerwca (nie przysłanie danych w terminie wiąże się z wyłonieniem kolejnego zwycięzcy).

Wszelkie pytania proszę kierować na maila, regulamin może ulec zmianie podczas trwania konkursu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...