środa, 19 marca 2014

Wiosenne porządki

Co prawda w zeszłym tygodniu wiosna była na całego. Pięknie świeciło słoneczko, wiatru nie było, a temperatura też była przyjemna. Niestety, ten tydzień znacznie różni się od poprzedniego. Pogoda nas nie rozpieszcza. Z temperatura jeszcze nie jest tak źle, ale wiejący wiatr powoduje, że za chwilę jest chłodno. 

Postanowiłam jednak wnieść trochę wiosennego ducha do domu i zabrałam się za porządki. Przez te 8 miesięcy Łukaszowi udało wyrosnąć ze sporej ilości ubrań. Systematycznie je odkładałam na inną półkę. Okazało się jednak, że jest ich na tyle dużo, że pora zrobić z nimi coś innego - spakować do kartonu, aby tam poczekały na swoje lepsze czasy.To takie miłe uczucie przeglądać te najmniejsze ubranka. Jeszcze tak niedawno prałam i prasowałam ubranka, a między deską a mną był brzuszek z Łukaszem. Teraz ten Maluszek jest dużym chłopakiem i wyrasta z co raz większej ilości ubrań. Przeglądając ubranka, które są już na niego za małe wpadłam w nostalgiczny humor. Przypomniały mi się momenty kiedy miał je ubrane, albo kiedy zachwycałam się nimi. 

Pewnie za jakiś czas będę tak samo myślała o aktualnych ubrankach i ich pakowaniu ;).


7 komentarzy:

 1. Moje dziewczynki nosiły rozmiar 46 jak się urodziły, jak przeglądam odłożone ubranka to nie mogę w to uwierzyć że były takie maleńkie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam to samo jak pakuję za małe ubranka. A oddaję je młodszej siostrze ciotecznej mojej córki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. my oddajemy ubranka znajomym z małym synkiem i też zawsze jak je przeglądam, to przypominam sobie różne chwile z nimi związane :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też składam ubranka na lepsze czasy;) Może kiedyś się przydadzą;) Zawsze jak dokładam nowe, to łezka mi się w oku kręci;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Popatrz jak ten czas leci ;) i to właśnie mnie pociesza, że Wy cieszycie się pociechami a niedawno czekałyście jak poród, ja teraz czekam na II kreski a pewnie niedługo będę czekać na poród :)

  http://rodzice-plus-dziecko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Z pewnością tak będzie. Ale no taka kolej rzeczy. Rosną pociechy na potęgę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Skad ja to znam:( Co odkladam maly ciuszek to az lezka w oku blyszczy:(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...